IT komponenty

Uživatel: Neznámý

Přihlásit se | Zaregistrovat se

Stáž - technik IT

<< Zpět na seznam novinek

25.02.2013

Můžete k nám na odbornou stáž...

Stážista – technik IT – můžete k nám na odbornou stáž…

 

1) Náplní stáže jsou zaprvé opravy výpočetní techniky, jako jsou notebooky a PC. Stážista se naučí, jak při opravách postupovat, získá všeobecný přehled o fungování trhu v této oblasti a o zajištění veškerých souvisejících kroků.

2) Dále je náplní stáže zajišťování servisu fungující výpočetní techniky u firemní klientely. Tato činnost obsahuje dojezd na místo ke klientovi a provedení zásahu.

3) Činnost se týká i realizace a údržby sítí LAN a WAN.

4) Konkrétní činnosti, které jsou prováděny: údržba hardware a software, čištění od prachu, výměna komponent, odvirování, zálohování dat, instalace a přeinstalace OS, instalace ovladačů a různých programů, instalace sítě, jejích komponent a její zprovoznění. Po každém souboru úkonů na konkrétním úkolu je proveden záznam do servisní karty, případně vytvořena další dokumentace. S danými úkoly souvisí i zajištění potřebných HW a SW komponent na trhu.

 

Stáž je vypsána na období od 15.4.2013 do 15.7.2013. Délka trvání stáže je tedy 3 měsíce (320 h) a probíhá dle harmonogramu, na kterém se můžeme společně dohodnout.

 

Zájemce o stáž musí splňovat některé předpoklady, které ukládá předpis. Jedná se o stáž dotovanou státem a Evropskou unií. Dotace je poskytnuta nejen poskytovateli stáže, tj. naší firmě, ale i stážistovi, kterému jsou propláceny stravenky a případné náklady za ubytování a cestovné. Nárok na honorář stážista nemá.

 

Nutné kroky k přihlášení: nutno se přihlásit do systému ASAP na: www.stazevefirmach.cz jako uchazeč o stáž, a to do 8.3.2013.

Je vhodné si předem prostudovat dokumenty, které se k přihlášce vztahují.

Pro více informací volejte: pí Švédovou tel. 605 048 000.