Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] Úvodní stránka | ITKomponenty.CZ

IT komponenty

Uživatel: Neznámý

Přihlásit se | Zaregistrovat se

Úvodní stránka

Náš nový eshop najdete na stránkách kozymat.cz

Vážení zákaznící!

Vítejte v našem elektronickém obchodě, kde můžete nakoupit levné IT komponenty pro osobní počítače i servery. Jedná se ve velké většině o nově vyrobené a nepoužité zboží ve výborném stavu, které zůstalo ve skladech a nebo nebylo použito do dalšího montážního procesu.

Nedílnou součástí IT techniky jsou i podpůrné Servisní služby, které si můžete také objednat v našem elektronickém obchodě. Nabízíme vám servisní služby, které plně uspokojí vaše potřeby spojené s provozem vašeho IT zařízení. Provádíme jak opravy porouchaného zařízení, případně sběr zařízení k autorizované opravě u oprávněného servisu, tak správu a údržbu IT zařízení od jednoduchých PC až po serverová zařízení větších firem. Tuto správu provádíme jak na místě vaší firmy, tak vzdálenou správou.Po objednání služby vás bude kontaktovat náš technik, který si s vámi domluví podrobnosti ohledně zakoupené služby.

V neposlední řadě si můžete v našem elektronickém obchodě objednat i spotřební materiál pro vaše tiskárny. Nabízíme jak originální inkoustové náplně a tonery, tak i kvalitní alternativní inkoustové náplně a Tonery, které máme vyzkoušené a stojíme za jejich kvalitou.

Přejeme vám příjemný nákup...

Tým IT KOMPONENTY.cz

 


 

 

Nenechte si ujít

Zdroj HP DPS-800GB A 1000W

Zdroj HP DPS-800GB A 1000W

Serverový zdroj HP DPS-800GB A 1000W

...............
Výrobce: HP
Prodejní kód: 64-001
Part #:
Počet kusů:
Skladem: 4 ks
bez DPH
vč. DPH
Běžná cena:
6190 Kč
7490 Kč
Naše cena:
3800 Kč
4598 Kč